•   TV på Nätet -TV-kanaler -Albanien -Ora News 

TV-kanal: Ora News
Ora News online - TV på nätet

Sändning från den officiella webbplatsen
Denna TV-kanal är auktoriserad och sänds på kanalens officiella webbplats, Klicka på spelaren.
Ora News
Land:  Albanien
Kategori: Allmänt
2.3 av 5
8 Röster
Ora News - beskrivning, recension, betyg

RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

Ora News online - TV på nätet

Alsat Tv  Albanien / Nyheter
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 40
2.3 av 5
9 Röster
A2 Albanian  Albanien / Allmänt
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 av 5
6 Röster
Report TV  Albanien / Nyheter
Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit,

  • 60
2.8 av 5
19 Röster
RTV 21  Albanien / Allmänt
RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded

  • 60
3.4 av 5
7 Röster
Vizion Plus  Albanien / Allmänt
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
4.6 av 5
3 Röster
Top Channel  Albanien / Allmänt
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me

  • 60
3.4 av 5
19 Röster